Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

Darowizny

Pomoc i wsparcie dla rodzin dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju jest możliwe m.in. dzięki hojności darczyńców. Ty także możesz wesprzeć realizowane przez nas działania i przyczynić się do poprawy sytuacji osób z autyzmem i ich rodzin. Każda pomoc jest cenna.

ZOSATAŃ DARCZYŃCĄ

Ustaw przelew stały

Stałe zlecenie to przelew, który Twój bank wykonuje cyklicznie w terminie i na warunkach określonych przez Ciebie. Ty ustalasz kwotę i termin wykonania przelewu. a bank wykorzystuje za Ciebie całą resztę.

Wystarczy, abyś ustawił w swoim banku regularne zlecenie przelewu na nasze konto:

mBank: 05 1140 2004 0000 3402 7524 0487

tytułem „darowizna”.

Pamiętaj – jesteśmy organizacją pożytku publicznego, darowizny możesz więc odliczyć od podatku.

 

Darowizny rzeczowe

Możesz nam także pomagać przekazując na naszą rzecz darowizny rzeczowe np. papier do ksero, tonery, środki czystości, zabawki itd. Przekazane przez Ciebie przedmioty będą wykorzystywane w pracy bezpośredniej z naszymi podopiecznymi.

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis