Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

Pomagają nam

 


 

 

Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

www.fraszka.edu.pl

 

Fraszka Edukacyjna to istniejące od roku 1999 wydawnictwo dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów oraz rodziców. Publikuje poradniki dla wszystkich osób, którym na sercu leży przygotowanie młodych ludzi do życia w społeczeństwie, podręczniki pedagogiki, poradniki z zakresu zarządzania dla dyrektorów szkół, książki metodyczne z zakresu nauczania języków obcych oraz bardzo liczne publikacje na temat autyzmu oraz zespołu Aspergera.


 

 

 

Pan Lesław Żurek

 

Pan Lesław Żurek

Aktor filmowy i teatralny, odtwórca ról głównych i pierwszoplanowych w wielu wybitnych polskich produkcjach.

 


 

 

 

Państwo Kowalscy

 

Rodzice Wiktorii i Aleksandra – naszych przedszkolaków z ul. Odolańskiej 42.

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis