Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

Przekaż 1% podatku


NIE WSZYSTKICH STAĆ NA TERAPIĘ – POMÓŻ.
PRZEKAŻ 1% NA TERAPIĘ DZIECI Z AUTYZMEM.
FUNDACJA PROMITIS – KRS 0000345887

Wśród urodzonych w 2015 roku w Polsce dzieci aż 1 na 100 uzyska diagnozę autyzmu. Szybka diagnoza i wcześnie podjęta intensywna terapia to dla nich jedyna szansa na samodzielne życie. Niestety tylko część rodzin będzie stać na podjęcie kompleksowej terapii…

Każde dziecko z autyzmem zasługuje na pomoc niezależnie od swojego statusu materialnego. Przekazując 1% dajesz szansę dzieciom z autyzmem na samodzielność.

Jak przekazać 1%?

jak wypełnić pit

Aby przekazać 1 % podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę, numer KRS organizacji pożytku publicznego, którą chcemy wesprzeć. Samym przelewem zajmie się urząd skarbowy.

WYPEŁNIJ PIT ONLINE

uruchom e-pit

Fundacja PROMITIS posiada status organizacji pożytku publicznego. Figuruje ona w „Wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2014″ na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej www.mpips.gov.pl/bip/wykaz-organizacji-pozytku-publicznego

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis