Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

Wolontariat

W naszej Fundacji wolontariuszem można być na wiele sposobów.

Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby pracować z dziećmi, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie z zakresu terapii zaburzeń ze spektrum autyzmu. Nasi wolontariusze mogą pracować w przedszkolu lub szkole terapeutycznej, wspomagać terapie indywidualne, wspierać aktywność dzieci i pomagać ich rodzinom lepiej radzić sobie z otaczającą rzeczywistością.

Zapraszamy także wszystkich, którzy chcą nam pomóc w inny sposób: pomagając w organizacji imprez i eventów, pisząc projekty czy pozyskując fundusze na terapię dla naszych podopiecznych. Jesteśmy otwarci na propozycje!

Wolontariusze to najczęściej osoby, które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową, szukają inspiracji, jak również chcą dzielić się swoim czasem z drugim człowiekiem. Zdarza się, że to osoby, które chcą nas wspomóc swoim wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nim możemy otoczyć naszych podopiecznych jeszcze większym wsparciem i uwagą.

Dołącz do nas! Zapraszamy studentów, absolwentów kierunków pedagogicznych i psychologicznych, a także wszystkich tych, którzy zechcą udzielić nam wsparcia. Wolontariuszem może zostać każdy, bez względu na wiek i kwalifikacje.

KONTAKT:

Joanna Rudnicka

joanna.rudnicka@centrum-terapii.pl

tel. 690 982 011

 

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis