Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

Światowy Dzień Autyzmu

O Kampanii


Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia 2017 roku, uruchamiamy kampanię społeczną pod hasłem „Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!”. W ramach kampanii oferujemy bezpłatne konsultacje dla rodziców i opiekunów dzieci, którzy są zaniepokojeni funkcjonowaniem swojego dziecka. Diagnoza nie zmienia dziecka, jednak umożliwia mu niezbędne wsparcie terapeutyczne.

 

Posłuchaj nagrania na temat Kampanii:

 

 

Bezpłatne szkolenia i konsultacje – osoba do kontaktu – Magdalena Niemczyk, tel.536 056 094, email: magdalena.niemczyk@centrum-terapii.pl:

Bezpłatne szkolenia    

 

Artykuł w Gazecie Wyborczej:

 

 

 

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis