Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

Staż

Fundacja PROMITIS prowadzi nabór na roczny staż psychologiczny i pedagogiczny, przygotowujący do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym o specyficznych potrzebach edukacyjnych, dzieci z diagnozą autyzmu i Zespołem Aspergera. Na terenie miasta Warszawy posiadamy pięć punktów przedszkolnych i jedyną w Warszawie Niepubliczną Szkołę dla dzieci z autyzmem i ZA. Staż przeznaczony jest dla studentów i absolwentów psychologii, pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, oraz logopedii. Podczas stażu zapewniamy szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Osoby zainteresowane stażem prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@centrum-terapii.pl, w temacie wiadomości wpisując „STAŻ”.

Kontakt: rekrutacja@centrum-terapii.pl

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis