Fundacja Promitis

 

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

Autyzm. Przestań się zastanawiać, zacznij działać!

Więcej

 

Nie oceniaj. Autyzm to nie kwestia wychowania.

Więcej

 

 

Fundacja  PROMITIS czuje się w obowiązku poinformować, że Fundacja POMOC AUTYZM z siedzibą w Warszawie przy ul. Namysłowskiej 2a/64, www.pomocautyzm.org nie działa w oparciu o żadne powiązania merytoryczne ani formalne z Fundacją PROMITIS, a  posługiwanie się w wyszukiwarce Google nazwą „Fundacja Promitis” w reklamie działań Fundacji POMOC AUTYZM, sugerujące związek  z dorobkiem Fundacji PROMITIS jest nieuprawnione.

w schronisku

Pełna miska dla schroniska

Zbieramy dary rzeczowe dla potrzebujących psów i kotów ze Schroniska w Korabiewicach, które jest pod opieką Fundacji Viva!

Wszyscy wiemy, jak trudno jest karmić i dbać o bezdomne zwierzęta, których liczba powiększa się z dnia na dzień. Do schroniska często trafiają zaniedbane, zastraszone i niedożywione zwierzęta. Możemy im jednak pomóc poprzez dostarczenie  niezbędnych dla nich produktów.

Zwierzaki potrzebują zarówno karm (psich/kocich) jak i szelek, smyczy, obroży, misek, zabawek, ręczników – WSZYSTKIEGO.

Dary rzeczowe można zostawiać w każdej placówce PROMITIS. Mamy placówki w całej Warszawie: Centrum Terapii PROMITIS ul. Garibaldiego 4 lok. 2P (rondo Wiatraczna) ul. Śmiała 22 (Metro Dworzec Gdański) ul. Rembielińska 20 lok. 157 (Galeria Renova) Przedszkola  i Szkoła PROMITIS: ul. Cmentarna 17 (Rondo Żaba) ul. Filomatów 27 (Park Znicza) ul. Poborzańska 8, lokal U-1 (Galeria Renova) ul. Pogonowskiego 19 (Metro Plac Wilsona) ul. Odolańska 42 (Metro Racławicka) ul. Wileńska 18 (Dworzec Wileński)

Bez tytułu

POMAGAJ RAZEM Z NAMI! ZBIÓRKA TRWA DO 15 MAJA!

Dziękujemy!

Czy wiesz, że...

Autyzm to jeden z najpoważniejszych zdrowotnych problemów cywilizacyjnych świata, lecz świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów i możliwości wsparcia i terapii jest wciąż stosunkowo niewielka.

© 2017 Fundacja Promitis